Konkurs Hu Hu Ha Nasza Polska Zima

12 marca odbyła się I Edycja Międzyprzedszkolnego Konkursu Recytatorskiego i Plastycznego dla przedszkolaków z hajnowskich przedszkoli pod hasłem „Hu- Hu-Ha Nasza Polska Zima”. Podczas konkursu nasze przedszkole reprezentowała Zosia, która wykonała pracę plastyczną ilustrującą wybrany wiersz o tematyce zimowej. Celem konkursu było: rozwijanie i promowanie zdolności i zamiłowań recytatorskich i plastycznych najmłodszych, popularyzacja polskiej literatury dziecięcej, zwrócenie uwagi na piękno przyrody zimowej w naszym kraju oraz rozwijanie współpracy między hajnowskimi przedszkolami. Serdecznie gratulujemy Zosi, która z ogromnym zaangażowaniem wykonała zarówno pracę plastyczną, jak i wyrecytowała wiersz. Zosiu jesteśmy z Ciebie bardzo dumni. Dziękujemy tez Przedszkolu nr 1 za zaproszenie do wzięcia udziału w konkursie oraz za cudowną atmosferę podczas konkursu.