Wycieczka do Białegostoku i Zwierek

W piątek 8 lutego, tuż po śniadaniu, wyruszyliśmy na wycieczkę do Białegostoku. Pierwszym punktem piątkowej wycieczki było Centrum zabaw „Morza, Lądy”. Celem wycieczki było kształtowanie umiejętności współdziałania w grupie rówieśniczej poprzez wspólną zabawę. Na dzieci czekało mnóstwo atrakcji: basen z piłeczkami dla najmłodszych, zjeżdżalnie, dmuchańce, rekin rodeo, łódeczki pływające na wodzie i wiele innych. Wszystko co dobre, szybko się kończy, dwie godziny zabawy szybko minęło. Drugim punktem naszej wycieczki był monaster żeński w Zwierkach. Dzieci miały możliwość pokłonić się relikwiom świętego męczennika młodzieńca Gabriela oraz dowiedzieć się o jego życiu. Zmęczeni, choć szczęśliwi wróciliśmy do przedszkola.