Tańce Pohulańce

W piątek, 1 lutego w ramach projektu „Z nauką i sztuką za pan brat” dofinansowanego ze środków Urzędu Miasta Hajnówka odbyły się warsztaty taneczne. Warsztaty poprowadziła pani Anna Fionik z Muzeum Małej Ojczyzny w Studziwodach. Dzieci śpiewały stare przyśpiewki w lokalnej gwarze, bawiły się do przyśpiewek, tańczyły. Warsztaty taneczne zaszczyciła swoją obecnością również pani Joanna Troc – reżyserka i aktorka wraz z dziećmi.

Dziękuję serdecznie pani Ani za przeniesienie dzieci w piękny świat muzyki. Słowa podziękowania kieruję również do pani Zosi, która przez okres trwania projektu pomagała nam, aby projekt był niezwykłym przeżyciem dla wszystkich, zarówno uczestników projektu, jak i prowadzących poszczególne warsztaty.

Anna Muskała – dyrektor przedszkola