Przegląd kolęd

W piątek, 21 grudnia odbył się w naszym przedszkolu I Rodzinny Przegląd Kolęd. W Przeglądzie wzięło udział 13 Zespołów Kolędniczych. Na zaproszenie Pani Dyrektor Przedszkola  – Anny Muskała, na Przeglądzie byli obecni również pierwsi absolwenci naszego przedszkola – Anastazja, Jakub, Maksymilian oraz Piotrek, którym serdecznie dziękujemy za aktywny udział w naszym przeglądzie. W atmosferę kolędowania wprowadziła nas grupa starszaków, która zaprezentowała kolędę w języku angielskim. Następnie wystąpił zespół kolędniczy w skład, którego weszła Pani Dyrektor oraz Wychowawczynie. Dzieciom towarzyszyli podczas kolędowania Rodzice i Rodzeństwo, którzy wspólnie śpiewali wybraną przez siebie kolędę. Dzięki przygotowanym śpiewnikom, wszyscy uczestnicy przeglądu aktywnie wspomagali występujące na scenie Rodziny. Spotkaniu towarzyszyła atmosfera zadumy, radości i wspólnego przeżywania tej chwili.