Zabawa choinkowa w Pomigaczach

W środę, 07.02.2018 roku  tuż po śniadaniu wyruszyliśmy na wycieczkę do „Majątku Howieny” w Pomigaczach. W drodze do Pomigacz było gwarno i wesoło. Dzieci całą podróż śpiewały piosenki i co chwilę dopytywały się, kiedy dojedziemy. Do „Majątku Howieny” dotarliśmy przed godziną 11.00. Na miejscu powitał nas Sven, który zaprosił dzieci do pięknej sali, w której czekała nas kolejna niespodzianka – a mianowicie Bałwan Olaf i piękna Elsa. Dzieci na rozgrzanie po podróży wypiły ciepłą herbatkę, po czym przystąpiły do pracy plastycznej. Wykonały postać Olafa, a następnie były gry i zabawy, prowadzone przez Olafa, Svena i Elsę. Dzieci chętnie brały udział, we wszelkich formach aktywności ruchowej m.in. przechodzenie pod liną, naśladowanie kroków tanecznych, zabawa dzień – noc, a także tańcach swobodnych przy muzyce. Na koniec przedszkolaki otrzymały certyfikaty z rąk Elsy, a także obejrzały bajkę „Kraina Lodu”. Zmęczeni, choć z uśmiechami na twarzy wyruszyliśmy w drogę powrotną.