Pożegnanie naszego przedszkolaka

Piątek, 12.01.2018 roku był dniem dla wielu z nas smutnym. Dziś po raz ostatni w naszym przedszkolu gościliśmy naszego przedszkolaka – Liu, który już w poniedziałek wylatuje do Chin. Lucek – jak większość z nas zwraca się do niego, jest chłopcem, który skradł nasze serca. Tego dnia wybraliśmy się do sali zabaw „Hula – Kula”, żeby stworzyć okazję dla wszystkich dzieci do wspólnej zabawy, a również pożegnać Lucka. Na pamiątkę pobytu Liu w naszym przedszkolu wręczyliśmy mu na pamiątkę album ze zdjęciami z pobytu w przedszkolu. Mamy nadzieję, że zdjęcia będą miłym wspomnieniem na całe życie. Zarówno dzieciom, jak i nauczycielom będzie go bardzo brakować. Dziękujemy rodzicom Lucka za zaufanie, jakim obdarzyli nas posyłając swojego syna do naszego przedszkola. Drzwi naszego przedszkola zawsze otwarte są dla Ciebie Liu, będziemy czekać na Ciebie. Mamy nadzieję, że podczas wakacji zawsze będziesz nas odwiedzać. Lucku będzie nam Ciebie bardzo brakować…Kochamy Cię…i życzymy wszystkiego co najpiękniejsze.