Odwiedziny „Autochodzika”

W czwartek 28 grudnia odwiedził naszych  przedszkolaków  pracownik  Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce. Pan Grzegorz rozmawiał z dziećmi o bezpiecznym zachowaniu się na drodze. Zwracał przedszkolakom uwagę przede wszystkim na prawidłowe poruszanie się po drodze, uczył w jaki sposób należy przechodzić przez jezdnię. Niezawodną pomocą dydaktyczną okazał się „Autochodzik”.  Wiele atrakcyjnych pomocy: mata imitująca drogę, przejście dla pieszych, znaki, sygnalizatory świetlne, wzbudziły radość dzieci. Poprzez zabawę nasze przedszkolaki dowiedziały się, jak należy zachowywać się na drodze, aby być bezpiecznym użytkownikiem dróg. Dziękujemy za zajęcia podczas, których dzieci bawiąc się poznały zasady bezpieczeństwa na drodze.