Bierzemy misia w teczkę, jedziemy na wycieczkę

Bierzemy misia w teczkę, jedziemy na wycieczkę

27 października w piątek, wyruszyliśmy na wycieczkę do Białegostoku. Po sprawdzeniu przez panów policjantów autokaru i pozytywnej kontroli udaliśmy się na pierwszą w tym roku szkolnym wycieczkę. Celem naszej podróży był Sobór Świętego Mikołaja w Białymstoku, a następnie Fabryka Misia. Podróż do Białegostoku minęła nam bardzo szybko i wesoło. Dzięki o. Mariuszowi Jurczukowi przeżyliśmy wspaniałe, duchowe chwile w cerkwi, dzieci pokłoniły się relikwiom świętego męczennika  Gabriela, wspólnie pomodliliśmy się. Następnie udaliśmy się do Fabryki Misia. Zabawy, radości, uśmiechu na twarzach nie tylko dzieci, ale także opiekunów, było co nie miara. Zabawa była przednia. Zmęczeni, choć bardzo szczęśliwi wróciliśmy do naszego cichego, spokojnego miasta.