Owocowe warsztaty

4 października nasze przedszkole ogarnął owocowy szał. Grupa Starszaków wraz z panią Eweliną wybrała się do pobliskiego sklepu po owoce i inne smakołyki. Dzieci zaopatrzyły się w potrzebne produkty i czym prędzej wróciły do przedszkola. Po umyciu rączek od razu zabrały się do pracy. Dzieci samodzielnie kroiły owoce: banany, śliwki, jabłka, pomarańcze, gruszki, a następnie owoce przełożyły do miseczek. Grupa Starszaków zrobiła niespodziankę Maluszkom i zaprosiła swoich młodszych kolegów do wspólnej degustacji. Dzieci samodzielnie nakładały do kubeczków waflowych owoce, kto miał chęć polewał owoce pysznym jogurtem. Drogie Starszaki…to dzięki Wam nasze Maluszki przeżyły cudowną owocową przygodę. Dziękujemy Wam serdecznie.