Dzień Babci i Dziadka

Zimno, mroźno, ale w serduszkach przedszkolaków gorąco, a powodem takiej atmosfery jest obchodzony w poniedziałek 22.01.2018 roku w naszym przedszkolu Dzień Babci i Dziadka. Wszystkich przybyłych gości powitała pani dyrektor – Anna Muskała. Następnie na scenie wystąpiły przedszkolaki prezentując swój program artystyczny.  Dumni dziadkowie ze wzruszeniem podziwiali występy swoich milusińskich, a przedszkolaki prezentowały swoje umiejętności wokalne, recytatorskie oraz aktorskie. Dzieci dla swoich babć i dziadków przygotowały własnoręcznie wykonane prezenty: kalendarze ze swoim zdjęciem i serduszkiem, krawaty pięknie ozdobione oraz kwiatki. Następnie wszyscy dziadkowie zostali zaproszeni na słodki poczęstunek, każdy wnusio mógł posiedzieć na kolanach swojego dziadka lub babci, pokazać ulubione zabawki czy prace plastyczne.