Międzynarodowy Dzień Kropki w grupie I i II

Celem Międzynarodowego Dnia Kropki jest wzbudzenie u dzieci kreatywności, pomysłowości i zachęcenie ich do tworzenia, działania. Dzień Kropki jest to dzień odwagi i zabawy.

W Naszym przedszkolu „Dzień Kropki” obchodzimy z przyjemnością i zaangażowaniem co rok. Jest to dla Nas bardzo ważny dzień, ponieważ każdy z Nas jest inny, wyjątkowy, kreatywny i pomysłowy.

Nasze aktywności z minionego dnia: oglądanie filmu „The Dot – kropka”, zabawy muzyczno – ruchowe z wykorzystaniem kropki, prace plastyczne inspirowane kropką, kropkowane karty pracy, „doczepianka biedronkowa” – zadanie przewidziane dla dzieci i ich rodziców oraz ścieżka z kropek prowadząca do naszych sal.

Dziękujemy przy okazji Naszym rodzicom, którzy bardzo poważnie podeszli do obchodów dzisiejszego dnia, bardzo pomysłowo i kreatywnie przygotowali swoje dzieci w kropkowe stroje.