Zabawa choinkowa

Zabawa choinkowa

W piątek, 25 stycznia odbyła się w naszym przedszkolu zabawa choinkowa. Tego dnia dzieci wyglądały czarująco przenosząc nas w krainę bajek. Oprócz księżniczek na balu pojawiła się cała gama postaci bajkowych. Mogliśmy podziwiać spaidermanów, batmanów, kowbojów, biedronki, motylki, dinozaury oraz wiele innych pociesznych postaci. Dobrą zabawę i atmosferę zapewniły dzieciom panie: Basia, Ewelina i Marzena. Nie zabrakło również konkursów, zagadek i zabaw, a przede wszystkim tańców. Po wspaniałej wspólnej zabawie wszystkie dzieci udały się na słodki poczęstunek. Nie byłoby zabawy choinkowej bez Mikołaja. Specjalnie do naszych dzieci przyjechał Mikołaj z koszem pełnym cukierków. Dzieci choć zmęczone zabawą, były szczęśliwe i uśmiechnięte, a to dla nas najlepsze podziękowanie za naszą pracę.