Konkurs Recytatorski Prawosławnej Poezji Religijnej

15 listopada, po raz XIV, z błogosławieństwa JEMetropolity Warszawskiego i Całej Polski Sawy, w ramach Spotkań z poezją i prozą w języku mniejszości narodowych „Poezja Źródeł”, w Hajnowskim Domu Kultury odbył się „Konkurs Recytatorski Prawosławnej Poezji Religijnej”. Nasze przedszkole reprezentowało pięciu Przedszkolaków: Tima, Magda, Julitka, Karol oraz Antoś, którzy deklamowali po dwa wiersze.  Wszystkie dzieci zaprezentowały się wyśmienicie na scenie. Każdy uczestnik konkursu otrzymał pamiątkowy dyplom i nagrody. Gratuluję wszystkim dzieciom za poświęcony czas na naukę wierszy, za przełamanie lęku przed wystąpieniem przed taką publicznością, a także za wspaniałe chwile dla słuchaczy. Rodzicom dziękuję za pomoc w przygotowaniu dzieci do konkursu.

Anna Muskała – Dyrektor przedszkola.