Małe serduszka, a miłość wielka jest!

Miłość okazujemy każdego dnia, a w związku z dzisiejszymi Walentynkami postanowiliśmy zorganizować zajęcia, podczas których rozmawialiśmy o miłości okazywanej rodzicom, dziadkom, rodzeństwu. Próbowaliśmy znaleźć wspólnie odpowiedź na pytanie: co to jest miłość, w jaki sposób możemy ją okazywać? Wszystkie dzieci przyszły tego dnia do przedszkola ubrane w czerwone bluzeczki. Dzieciom podczas zabaw towarzyszyły czerwone, serduszkowe baloniki, chętne dzieci miały na główkach czapeczki walentynkowe oraz serca na twarzy. Tańce, śpiew, wykonywanie wspólnego serca, oraz malowanie balonikiem serduszek wywołał uśmiech na twarzy każdego przedszkolaka, a to jest dla nas najważniejsze. Walentynkowe uściski przesyłamy wszystkim Wam Kochane Dzieci.