Rozpoczęcie nowego roku przedszkolnego

Rozpoczęcie nowego roku przedszkolnego

1 września 2017 roku rozpoczęliśmy rok przedszkolny. To drugi rok funkcjonowania Naszego Przedszkola. W poprzednim roku zaczynaliśmy pracę z szóstką Dzieci, obecnie zagościło w naszym przedszkolu 22 Dzieci. Podczas inauguracji roku przedszkolnego obecni byli Ci najważniejsi, czyli Nasze Dzieci, ich Rodzice, o. Marek Jurczuk, który w przedszkolu zajmuje się duchowością Dzieci, o. Jan Barszczewski – opiekun duchowy przedszkola oraz zaprzyjaźniony z nami o. Jan Romańczuk. Oczywiście nie zabrakło nauczycieli – Pani Eweliny, a także Pani Marzeny, która zaczyna przygodę z nami i Naszymi Dziećmi. Inaugurację rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy. Następnie Dzieci, Rodziców oraz pozostałych gości powitała Pani Dyrektor. Życzyła Dzieciom pięknej przygody, pełnej radości, uśmiechu, nowych przyjaźni, Rodzicom dobrej współpracy z przedszkolem, zaufania i zadowolenia ze swoich dzieci.