Podsumowanie zajęć na basenie

Dzieci z naszego przedszkola w okresie od grudnia do końca czerwca uczęszczały na basen. Radość dzieci i czekanie do następnego poniedziałku, żeby tylko iść na basen towarzyszyła nam przez cały czas. Ćwiczenia na basenie stanowią doskonałą gimnastykę dla mięśni i stawów, wspomagają proces rehabilitacyjny dla dzieci z asymetriami oraz z podwyższonym napięciem mięśniowym, relaksują i uspokajają dziecko. Dzieci na basenie uczą się samodyscypliny, wzajemnej współpracy oraz samodzielności. Dziękujemy bardzo naszemu instruktorowi pływania – Panu Andrzejowi za fachową opiekę nad dziećmi podczas pobytu na basenie, a także za cierpliwość, wspaniałe podejście do dzieci, urozmaicane zajęcia, za miłą atmosferę i okazane dobre serce i wyrozumiałość. Poniżej krótka relacja w postaci zdjęć z zajęć na basenie.